Ben jij onze nieuwe collega blogger? #oproep

Mantelzorgelijk krijgt steeds meer naamsbekendheid. Hoe dat komt? Omdat we aan het professionaliseren zijn. Super leuk om te doen, maar er gaat ontzettend veel tijd in zitten. We doen dit allemaal vrijwillig dus als ik het heb over ‘veel tijd’ bedoel ik tijd naast gezin, werk en mantelzorg. Dan zul jij wel begrijpen dat een beetje hulp heel welkom is.  Daarom zijn wij met spoed op zoek naar mantelzorgers, ex-mantelzorgers (of mensen die affiniteit hebben met mantelzorg) die ons willen helpen met het schrijven van opiniestukken, nieuwsartikelen over mantelzorg, tips en trucs, kortom allerlei mantelzorg gerelateerde stukken.

Lijkt het je leuk om een of twee keer per maand een artikel voor Mantelzorgelijk te schrijven? Stuur dan even een mailtje naar marjolijn@mantelzorgelijk.nl. Ik neem dan zsm contact met je op.

 

p.s. Helaas kunnen wij niet ingaan op verzoeken van commerciële partijen. De kosten voor ons platform moeten ergens van betaald worden, dus bedrijven, zzp-ers en instellingen kunnen alleen een artikel op ons platform krijgen, als daarvoor betaald wordt. Voor meer info verwijs ik graag naar onze MEDIAKIT

 

 

 

Avatar foto

Marjolijn Bruurs is sociaal ondernemer, de initiatiefnemer van Mantelzorgelijk.nl, ervaringsdeskundige en mantelzorgactivist.

Comments (0)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top