KRO Kruispunt zoekt overbelaste Mantelzorgers #oproep

RKK_Kruispunt_TV___Het_wonder_in_de_Ander___RKK_Allerzielen_-_presentator_Wilfred_Kemp_carousel_missed-1451384316Het is opvallend, hoeveel programma’s ons op het moment benaderen met de vraag: “Kennen jullie mantelzorgers die moeite hebben met dit, problemen met dat?” Het betekent in ieder geval dat de zware belasting voor veel mantelzorgers écht begint door te dringen bij media en politiek. En daar zijn we blij mee. Deze oproep uit de mailbox van Mantelzorgelijk willen we dan ook graag met jullie delen. Lijkt het je wat? Neem dan contact op, dan kun jij misschien op korte termijn je verhaal op tv doen.

Het KRO programma KRUISPUNT wil aandacht besteden aan overbelasting van Mantelzorgers. Heeft u hier ervaring mee? Wilt u dit met ons delen? Dat kan door contact op te nemen met marijke.schonewille@kro-ncrv.nl

is journalist, netwerkbouwer, trainer en vertaler. Zij werkt in Nederland en Duitsland op het gebied van media, politiek en zorg.

Comments (0)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back To Top